П`ятниця, 29.03.2024, 01:46

в"язання гачком

Гурток "В"язання гачком" керівник - Мітрік Олена Танасіївна.
"В'язання гачком стимулює розумову діяльність, бо при цьому масуються нервові рецептори на пальцях, котрі відповідають за розумову діяльність".
Проф. Костик
               В'язання - це творча робота, до того ж робота приємна і зовсім не утомлива. Давно відомо, що в'язання не лише відганяє похмурі думки, але і сприяє гарному настрою. Адже результат праці - красиво зв'язана річ - приносить повне задоволення. Керівник  виховує у школярів розуміння прекрасного  та вміння самостійно творити прекрасне. Знайомство школярів з цікавою творчістю, особливо у творчості народних майстрів, сприяє розвитку у них естетичного відношення до дійсності. Практичні здобутки вихованців гуртка переконливо демонструються під час  їхньої  участі  в різних виставках.