Четвер, 18.04.2024, 20:51

Педагогічний колектив

Cтародавня народна мудрість говорить: "Якщо твої плани розраховані на десятиріччя — посади дерево, якщо твої плани розраховані на віки — виховуй дітей". Ми навчаємо і виховуємо дітей, тому наші плани розраховані на віки, і це покладає на нас особливу відповідальність. Педагогічний колектив гімназії – це колектив однодумців, який успішно вирішує завдання сьогодення і впевнено дивиться у майбутнє.

Адміністрація гімназії

директор                    заст.директора з НВР          заст. директора з НМР

Бобул Л.І.                            Куліш К.М.                             Даричук В.І.

заст. директора з ВР                                      педагог - організатор

Дуган М.Г.                                                       Мотреску О.І.

Вчителі укр. мови та літератури

Галчук Л.М.           Гакман М.А.             Мітрік Д.Я.                    Веля О.І.

Вчителі румунської мови та літератури

Герман Д.С.          Мазур П.П.                 Мотреску М.З.            Урсакі А.В.

Вчителі французької мови

Попеску О.Т.                                             Патраучан О.Д.

Вчитель математики                               Вчителі інформатики

Іліуц П.С.                    Іліуц Д.С.                      Мартинюк М.І.               Даричук М.І.

Вчителі історії

Істраті К.Г.            Левицький О.Д.            Мотреску Н.М.              Іліуц М.Г.

Вчитель географії            Вчитель біології                Вчитель хімії

Мотреску М.І.                               Мітрік О.Т.                                    Бружа Л.Ш.

Вчителі фіз. виховання           Вчитель музики    Вчитель ОМ

Мітрік А.Г.           Перчик В.І.               Мотреску О.К.             Киселиця М.Д.

Вчителі початкових класів

Драфта А.І.                Балан М.М.               Мотреску Т.З.          Мотреску М.І.

Мазур Н.І.                Мотреску О.О.                  Іліуц М.Г.                  Іліуц А.С.

Мітрік М.І.                   Герман О.Ш.                Гліга І.В.                   Мотреску Є.А.

Психолог                 Соц. педагог                 Бібліотекар                 Секретар

Даричук І.М.              Бружа Г.І.                      Бобул В.В.                    Іліуц М.Г.