Субота, 20.04.2024, 19:10

подорожуємо гімназією

Історія Красноїльської ЗОШ №4 розпочинається  ще з 1894 року, тоді це була перша румунська школа з чотирма навчальними класами. Йшли роки, все змінювалось, навчальних  класів ставало поступово  більше  доки з маленької  школи не стала ЗОШ №4. Багато видатних педагогів з того часу створювали велич Красноїльської ЗОШ № 4 це: Іліуц В.З., Іліуц С.Ю., Соколовський Д.А., Соколовська Л.М., Мітрік Е.І., Герман С.В., Мітрік З.В., Мітрік В.М., Попеску М.С., Попеску М.І., Герман А.В., Іліуц А.В., Мітрік М.М., Мітрік А.Т.,Мотреску З.С. та багато інших.

Віддтоді школа зазнала якісних та структурних змін. Навпроти  школи  був побудован новий навчальний заклад із статусом "гімназіїя". Красноїльська гімназія розпочала свою освітню роботу у вересні 2002 року. Постійно йде впровадження інноваційних технологій навчання і виховання школярів.

Матеріальна база для проведення навчально-виховного процесу досить потужна. 27 класних кімнат та навчальних кабінетів,,що мають естетичний вигляд та зі смаком оформлені.

До послуг учнів та вчителів два сучасні комп"ютерні кабінети, в яких 30 робчих місць цілодобово підключені до мережі Internet.

Кабінет хімії

Кабінет фізики

Початкові класи

Учительська